Check-Up Web Sağlık E-Randevu E-Sonuç

Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümümüz ile 7/24 Yanınızdayız

Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümümüz ile 7/24 Yanınızdayız

1985 yılından beri hizmet veren ve bölgenin en eski sağlık kuruluşu olan hastanemizde Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümümüz yılların verdiği tecrübe ve deneyimin yanı sıra sürekli kendini yenileyen ve yeni teknolojilere adapte olan yapısıyla aktif olarak çalışmaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümümüz artık 24 saat hizmetinizde…

Kadın sağlığını tüm süreçleriyle ele alan Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümümüz; kadın yaşamının farklı dönemlerinde ortaya çıkan jinekolojik hastalıkları hem normal hem de yüksek riskli gebelikleri güncel bilimsel veriler eşliğinde değerlendirerek tanı ve tedavi hizmetlerini son teknolojik alt yapı ile sunmaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü Tanı ve Tedavi Alanları:

- Jinekolojik hastalıklar (Kanama, kasık ağrıları, ergenlik dönemi jinekolojik problemler, myom ve yumurtalık kistleri, endometriyal polip ve myomlar, jinekolojik kanserler ve HPV aşısı uygulamaları)

- Adet düzensizlikleri

- Polikistik over sendromu

- Vajinal enfeksiyonlar

- Vajinismus ve diğer cinsel işlev bozuklukları

- Üreme sağlığı

- Gebelik ve doğum

- Doğum kontrol yöntemleri

- Genital estetik

- İdrar kaçırma

- Menopoz

- Meme sağlığı

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitemiz

Levent Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi; altta yatan özellikli hastalığı veya birçok uzmanlık dalını ilgilendiren çoklu organ işlev bozukluğu veya yetmezliğinin de dahil olduğu yenidoğan bebeklerin kabul edildiği, en üst düzeyde tıbbi bakım ve tedavilerinin yapılabildiği özelleşmiş bir birimdir.

Ünitemizde, her yatak başında solunum cihazı, bebeklerin izlemi için monitör, oksijen, kuru hava ve aspirasyon sistemi donanımları bulunmaktadır. 6 yataklı Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitemiz bu konuda yetişmiş hemşire ve uzman doktor kadrosu ile 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermektedir.

13 Mart 2020
Yorum Yap
Levent Hastanesi TV
Doctor Call