Check-Up Web Sağlık E-Randevu E-Sonuç

Açık Rıza Metni

Açık Rıza Metni

LEVENT HASTANESİ ANONİM ŞİRKETİ

HASTA İLETİŞİM AÇIK RIZA METNİ

Bu açık rıza metni, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) kapsamında veri sorumlusu sıfatıyla ve 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun, 15 Temmuz 2015 tarihli Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik, 04 Ocak 2020 Tarihli Ticari̇ İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik kapsamında hizmet sağlayıcı sıfatıyla tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla aşağıda bilgileri bulunan Levent Hastanesi Anonim Şirketi (“Özel Levent Hastanesi)  tarafından hazırlanmıştır.

Adresi: Ortabayır Mah. Oto Cad. No: 3 Kağıthane/İstanbul

Telefon: 444 46 54 Faks: 0 212 279 38 94 E-mail: info@leventhastanesi.com.tr

Bu açık rıza metni ile tarafınıza sunulan Hasta Aydınlatma Metni sonrası; e-posta adresi, cep/telefon numarası kişisel verilerinizi özel günlere ilişkin tebrik/kutlama, bilgilendirme ve tanıtıma ilişkin ticari elektronik ileti gönderimi yapılması amacıyla açık rıza onayınıza başvurmaktayız. Kısa mesaj (SMS) olarak telefonunuza gönderilen kodu söylemek suretiyle vereceğiniz onayınıza istinaden iletişim verileriniz (e-posta adresi, cep/telefon) merkezi HBYS sistemi üzerinden onaylı hasta olarak işlenecektir ve tarafınıza ticari elektronik ileti gönderimi reddetme hakkınızı kullanıncaya kadar devam edecektir. Ayrıca ticari elektronik ileti gönderilmesi için vereceğiniz bu onay, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu 5’inci maddesinin 1’inci fıkrası kapsamında istediğiniz zaman ve herhangi bir sınırlamaya gerek olmaksızın geri alabileceğiniz açık rızanız olarak kabul edilmektedir.

Onay vermeniz halinde iletişim bilgileriniz; özel günlere ilişkin tebrik/kutlama, bilgilendirme ve tanıtıma ilişkin ticari elektronik ileti gönderimi amacıyla işlenecek olup, yetkili kişi, kurum ve kuruluşlara bilgi verilmesi amacıyla İleti Yönetim Sistemiyle ve altyapı desteği sağlanması amacıyla hizmet aldığımız tedarikçilerle paylaşılacaktır.

Özel Levent Hastanesi tarafından KVKK kapsamında hazırlanmış olan Hasta Aydınlatma Metni’ni ve yukarıdaki bilgilendirmeyi okudum, anladım ve kişisel verilerimin ne şekilde işlendiği ve açık rızamı dilediğim zaman geri alabileceğim hakkında bilgi sahibi oldum. Özel Levent Hastanesi’ne vermiş olduğum cep/telefon numaram üzerinden tarafıma kısa mesaj (SMS) gönderimi ile telefon araması yapılmasına ve e-posta adresime e-posta gönderilmesine onay veriyorum.

Sosyal Medya
Levent Hastanesi TV
Doctor Call