Check-Up Web Sağlık E-Randevu E-Sonuç

Sağlıklı Yarınlara… Özel Levent Hastanesi

Sağlıklı Yarınlara… Özel Levent Hastanesi

Sağlığın insanın sahip olduğu en temel hak olduğu inancıyla, uzman sağlık profesyonelleri ve tamamen hastaya odaklanmış hizmet anlayışıyla 1985 yılında kurulan Özel Levent Hastanesi, güvenilir, ulaşılabilir ve tercih edilen bir kurum olma hedefiyle sağlığınız için çalışıyor.

Sağlığınızla ilgili her alanda sahip olduğu bilgi birikimini uzman ve güler yüzlü kadrosu, hastaya özel hizmet anlayışı, en iyi tanı ve tedaviyi sunan ileri tıp teknolojileri, mükemmeli hedefleyen kalite politikası, konforlu hasta odaları ve yüksek stadarttaki tıbbi birimleri ile sizlere ulaştıran Özel Levent Hastanesi olarak modern bir sağlık kurumu olma misyonunu taşıyoruz.

En güncel tanı ve tedaviyi, uzman kadromuz ile sunuyoruz

Tıbbın en gelişmiş uzmanlık dallarından biri olduğu inancıyla tüm sağlık profesyonellerimizle, güler yüzlü, hasta odaklı, güvenilir ve şefkatli bir yaklaşımla yanınızda oluyoruz. Hastanemiz içerisinde bulunan tüm donanımları ve teknik altyapımızı sürekli güncelliyor, tüm ünitelerimizi uluslararası standartlarda, ulaşılabilir ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak için  yenileniyoruz.

Her gün yenileniyoruz…

Sağlıklı bireyler ve sağlıklı bir toplum vizyonuyla adımlarımızı atmaya başladığımız 1985 yılından bu yana teknolojik altyapımızı ve sağlık kadromuzu güncellemeye, büyütmeye ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için yenilemeye devam ediyoruz. Gelişmenin sadece bir gün değil her gün olması gerektiği inancıyla dünyadaki en son tanı ve tedavi uygulamalarını ve cihazlarını sizlere sunuyoruz. Tüm tıbbi birimlerimizde ileri teknoloji tanı ve tedavi yöntemlerini takip ediyor ve ihtiyaç duyduğunuz her an sizlerin yanında oluyoruz.

İstanbul’un en merkezi noktalarından biri olan Levent’te bulunan binamızla acil durumlar başta olmak üzere her an, en kolay şekilde ulaşım imkanı sunuyor ve kesintisiz olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Sağlığınızla ilgili yaşadığınız tüm sorunlarda yanınızda olmak için en yeni teknolojilerle donatılmış koroner yoğun bakım, erişkin yoğun bakım, yenidoğan bakım üniteleri, doğumhane ve ameliyathane salonları, hasta ve engelli odalarımız ve 55 yatak kapasitemiz ile İstanbul’un merkezindeyiz...

04 Eylül 2019
Yorum Yap
Levent Hastanesi TV
Doctor Call